Klinika | Zabiegi | Ceny | Krok po kroku | Galeria zdjęć | Pacjenci o nas | Wrocław | Kontakt
Przed zabiegiem normalny drukuj

Co warto wiedzieć przed zabiegiem:


1. Jeśli rozważasz zabieg w naszym szpitalu, skontaktuj się z nami! Czekamy na Twój telefon, email lub formularz zgłoszeniowy. Odpowiemy na każde Twoje pytanie, sprawdzimy dostępność wolnych terminów, oszacujemy koszt zabiegu, zaproponujemy plan pobytu i zabiegu.

2. Jeśli podejmiesz decyzję na „tak” wypełnij formularz medyczny. Musimy być pewni, że Twój stan zdrowia jest wystarczająco dobry, aby wykonać zabieg. Ten dokument to tylko pierwsza wskazówka, informacja czy dalsze dokumenty nie będą potrzebne przed ostateczną kwalifikacją do zabiegu.


Pamiętaj! Ostateczna kwalifikacja do zabiegu odbędzie się w szpitalu po konsultacji z dr Wacławowiczem. Konieczne też będzie badanie anestezjologiczne. Wykonane też zostaną testy krwi (grupa krwi, morfologia, etc) oraz EKG.

3. Umawiamy się na wstępną konsultację z dr Wacławowiczem lub dla pacjentów, którzy od razu chcą się poddać zabiegowi - na konsultację oraz na zabieg w dniu następnym.


4. Na czas rekonwalescencji pacjentom spoza Wrocławia proponujemy zakwaterowanie w hotelu lub w prywatnych apartamentach.


5. 7 dni przed zaplanowanym zabiegiem prosimy nie zażywać aspiryny i innych leków zawierających kwas acetylosalicylowy.  3-4 dni przed zabiegiem prosimy unikać picia alkoholu, mocnej kawy i herbaty.

6. W dniu zabiegu prosimy nie jeść i nie pić.


7. Przed zabiegiem konieczna jest konsultacja z dr Wacławowiczem, podczas której pacjent zostanie poproszony o dokładne opisanie swoich oczekiwań co do efektu operacji. Po dokładnym zbadaniu i poznaniu oczekiwań pacjenta doktor wspólnie z pacjentem podejmie decyzję i zaplanuje operację.

8. Konieczna jest także konsultacja anestezjologa, lekarza ogólnego oraz testy krwi i EKG.

9. Pacjent zostaje przyjęty na oddział szpitala. Zabieg odbywa się w tym samym dniu lub dniu następnym.
(c) 2009 OperacjePlastyczneWroclaw.pl - mapa strony projekt i realizacja: morekart