Klinika | Zabiegi | Ceny | Krok po kroku | Galeria zdjęć | Pacjenci o nas | Wrocław | Kontakt
Pacjenci o nas normalny drukuj

Elżbieta, 35 lat

Właśnie wróciłam z Wrocławia, gdzie miałam przeprowadzony zabieg korekcji uszu.
Agnieszka odebrała mnie i mojego męża z dworca, zabrała do szpitala, gdzie czekał na nas dr Wacławowicz. Omówiliśmy przebieg zabiegu i oczekiwane efekty.
Zabieg był zaplanowany na dzień następny. Agnieszka zabrała nas do wcześniej zarezerwowanego mieszkania z centrum  Starówki. Mieszkanko było śliczne i wygodne.
Następnego dnia pojechaliśmy ponownie do szpitala. Nie mogłam oczywiście uniknąć zdenerwowania, ale Agnieszka, dr Wacławowicz i pozostały personel naprawdę zadbali o to, abym poczuła się lepiej. Sam zabieg wspominam przyjemnie, zero bólu i stresu.
W ciągu następnych kilku dni, prawie codziennie jeździliśmy z Agnieszką na zmiany opatrunków i wizyty kontrolne. Po 10 dniach szwy zostały usunięte i mogliśmy wrócić do domu. 
Dziękuję! Nie mogłam chcieć więcej 

Katarzyna, 50 lat

Na początku tego roku podjęłam decyzję o poddaniu się zabiegowi korekty powiek.
Szukałam w Internecie, wysłałam maile do kilku klinik.
Te informacje, które otrzymałam od Agnieszki okazały się najpełniejsze, najbardziej profesjonalne. Nie zawahałam się ani chwili. Zarezerwowałam mój zabieg.
Na miejscu wszystko był dokładnie tak, jak ustalałyśmy drogą mailową. Szpital nowoczesny i czysty, pielęgniarki i personel pomocniczy bardzo mili i pomocni.
Dr Wacławowicz bardzo przyjazny i cierpliwy, wyjaśnił mi wszystko czego się obawiałam.
Po zabiegu moje powieki były trochę opuchnięte i posiniaczone, ale w ciągu następnych kilku dni wszystko zniknęło. Naprawdę jestem bardzo zadowolona. 
Pragnę podziękować wszystkim, którzy mi pomogli a w następnym roku bez wahania powrócę na lifting całej twarzy.  

Anonim, 52 lata

O liftingu twarzy myślałem od dwóch lat. Codziennie w lustrze widziałem zmęczoną, smutną twarz.
W końcu zdecydowałem się na ten krok. Kolega polecił mi szpital EMC.
Skontaktowałem się z Agnieszką, która zajmuje się koordynowaniem zabiegów. Jeszcze przed przyjazdem rozwiała moje wszelkie obawy, opowiedziała mi krok po kroku, czego mogę się spodziewać.I tak było. Od początku do samego końca wszystko szło zgodnie z planem.
Szpital super, nowoczesny, jasny, nie ma nic wspólnego z Polskimi szpitalami. Po zabiegu, który nie był strasznym przeżyciem  pozostałem w szpitalu jedną dobę. Agnieszka zabrała mnie do miasta, gdzie miałem wynajęty prywatny apartament. Przez kolejne dni nie bacząć na opatrunki i bandaże na mojej głowie, odkrywałem zakątki Wrocławia, który jest jednym z najpiękniejszych miast w Polsce. Codziennie byłem wożony na zmiany opatrunków a na końcu na ściągnięcie szwów.
Teraz wyglądam młodziej i przede wszystkim zdrowiej. Dziękuję!

Magda, 23 lata

Chcę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z efektu, jaki uzyskałam po zabiegu korekcji nosa. Chcę podziękować wszystkim, którzy się do tego przyczynili, doktorowi, który wykonał „kawał dobrej roboty”, Agnieszce, która zawsze była moim „Aniołem Stróżem” oraz wszystkim pracownikom szpitala, których spotkałam na mojej drodze.  

Barbara, 35 lat

Zawsze miałam mały biust i było mi z tym źle. Po urodzeniu dziecka, było jeszcze gorzej. Zdecydowałam się na implanty.Wybrałam EMC, bo Aga, która wszystko załatwiała, okazała się osobą bardzo kompetentną i zorganizowaną. Szpital wspaniały! Czułam się bezpiecznie.
Wszyscy byli bardzo pomocni. Doktor Wacławowicz jest dobrym człowiekiem i wspaniałym lekarzem.
Jestem taka zadowolona! W końcu czuję się bardziej kobieco i mogę nosić wymarzone sukienki  Dziękuję!

Monika, 28 lat

Mój tata od wielu lat narzekał na swój wygląd, a w szczególności na nos, który po przebytym urazie był krzywy i "garbaty". Postanowiłam zająć się tym tematem. Koleżanka poleciła mi szpital EMC i dała telefon do Agi. Zadzwoniłam. Aga udzieliła mi wyczerpującej informacji i zaproponowała plan leczenia. Nie szukałam więcej. Czułam, że to jest miejsce, gdzie tata będzie pod dobrą opieką. I tak było. Mimo, że nie czuł się dobrze po narkozie, w miarę szybko doszedł do siebie, a obrzęki szybko ustąpiły. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu, jaki uzyskaliśmy. Jest to dokładnie, co tata oczekiwał.  W imieniu taty i swoim, bardzo dziękujemy za okazane serce i profesjonalizm.

(c) 2009 OperacjePlastyczneWroclaw.pl - mapa strony projekt i realizacja: morekart